“Bekamit shqiptar” i trefishohet vlera në 5 milionë euro

Futbollisti shkupjan, Enis Bardhi, po zhvillon sezonin e tij të parë në La Liga me fanellën e Levantes, ndërsa i njëjti mund të vlerësohet si më shumë se i suksesshëm, pasi që shënoi 6 gola dhe një asist, duke ngritur çmimin e tij në tregun e futbollistëve, njofton “infOSport.mk”. Aktualisht sipas