Skuadra nga Irlanda dhe Franca interesohen për talentin e Shkëndijës!

Berat Beqiri mund të lëviz dhe të ndërrojë mjedis. 23-vjeçari i lindur në Kopenhagë të Danimarkës gjatë merkatos së janarit iu bashkua Shkëndijës së Tetovës, për të cilën skuadër gjatë stinorit pranveror zhvilloi 5 ndeshje, duke dëshmuar talentin e tij, njofton “infOSport.mk”. Ai luajti në ndeshjet e fundit, edhe atë kundër

Pas Jakup Berishës, Shkëndija firmos edhe me dy talentë të tjerë

Pas firmës me Jakup Berishën, Shkëndija gjatë ditës së sotme gjithashtu ka prezantuar edhe dy futbollistë të tjerë, Berat Beqirin dhe Zija Merxhanin, njofton ‘infOSport.mk’. 22 vjeçari Beqiri luan si anësorë krahu, ka nisur karierën në Danimarkë ndërsa pasi kaloi fazën testuese me sukses ka firmosur me ‘kuqezinjtë’ nga Tetova. Ndërkohë sa