Vardari në prag të derbit të madh me Shkëndijën mbetet pa sulmuesin e talentuar Kolevski!

Bojan Kolevski nuk do të luaj më për Vardarin. Sulmuesi i talentuar i skuadrës “kuqezi” nga Shkupi ka vendosur që të largohet nga Maqedonia e Veriut dhe të jetojë në mërgim, njofton “infOSport.mk”. Sulmuesi 20-vjeçar ka marrë dokumentacionin e duhur nga ekipi i Vardarit, pjesë e së cilës skuadër është që