Gjermania do të mirëpret Islandën dhe Maqedoninë në stadiumin ku luan skuadra e ligës së tretë!

Kombëtarja e Gjermanisë dy ndeshjet e para eliminatore të vlefshme për Botërorin e vitit 2022, do ti zhvillojë në Duisburg, aty ku ndeshjet i zhvillon skuadra që garon në ligën e tretë gjermane dhe që mban të njëjtin emër, sikur të qytetit. Ndeshjen e parë skuadra e Joakim Lëv do ta