FC Arben Bajrami dhe Futsal Karadaku shkruajnë histori, do luajnë në finalen e madhe

Futsal Club Arben Bajrami dhe Futsal Karadaku do të luajnë në finalen e madhe të Kupës së Maqedonisë në futsal për edicionin 2021/2022, njofton “infOSport.mk”. FC Arben Bajrami në takimin e dytë gjysmëfinal mundi ekipin kampion të Futsal Shkupit me rezultatin 8:7, ndërkohë gjatë ditës së djeshme, skuadra kumanovare e Futsal