Pas Partizanit dhe Tiranës, edhe Dinamo e dashuruar pas futbollistëve maqedonas!

Skuadrat nga kryeqendra shqiptare e Tiranës, Partizani, Tirana dhe Dinamo, si duket janë të “dashuruara”, pas futbollistëve maqedonas, shkruan “infOSport.mk”. Pas Tiranës dhe Partizanit, që kanë nga dy të tillë në rradhët e tyre, është edhe Dinamoja që ka bërë për vete Aleksandar Isaevskin, i cili sezonin e kaluar luante me

Vllaznia demolon Devollin, shënojnë Imeri dhe Isaevski

Vllaznia e Shkodrës, pjesë e së cilës janë edhe futbollistët nga vendi ynë, Mevlan Adili, Demir Imeri dhe Aleksandar Isaevski, ka shënuar një ndër fitoret më të thella në ndeshjet e raundit të parë të Kupës së Shqipërisë, njofton “infOSport.mk”. Vllaznia shënoi fitore 7:0 kundër Devollit, ndërsa në listën e