Milani gati të marrë shokun e Berishës dhe Xhimshitit në verë!

Milani duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër me të përfunduar sezoni aktual. Sipas asaj që raportojnë mediat në Itali, skuadra “kuqezi” nga Milano po tenton t’i transferojë disa futbollistë gjatë afatit kalimtar të verës. Milani e dëshiron me ngulm transferimin e mbrojtësit të Atalantas, Timoti Kastanje, për