Shkëmbim spektakolar midis Milanit dhe Atl.Madridit! Kastiljeho rikthehet në Spanjë

Sipas raportimeve të fundit, Milan dhe Atletiko Madridi kanë nisur bisedimet për një shkëmbim të lojtarëve. Muajt e fundit është raportuar për largimin e Samu Kastilehos nga San Siro. Spanjolli e ka humbur vendin e titullarit, pas ardhjes së Saelemaekers dhe “Rossonerët; janë të gatshëm ta shesin atë. Interesim për Kastilehon ka