I shënoi dy gola ish-ekipit të tij, huligani futet në fushë dhe e kërcënon me vdekje futbollistin italian (VIDEO)

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në futbollin italian teksa një tifoz u fut në fushë gjatë ndeshjes Foxha - Katancaro, e vlefshme për “Serie C”. Ultrasi u vërsul drejt ish-lojtarit të ekipit të tij, Lemello, i cili kishte realizuar dy gola duke tentuar ta godiste atë. Më pas e kërcënoi me