Dikur luante te Shkëndija e Tetovës dhe FC Shkupi, sot luan në Ligën e tretë të Maqedonisë!

KF Besa Dobërdoll  nga Gostivari që garon në Ligën e tretë – Perëndim është destinacioni i rradhës i Shpend Asanit, ish sulmuesit të Shkëndijës, që së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Gjilanit, njofton “infOSport.mk”. 22-vjeçari Asani është përforcimi më i bujshëm i kësaj skuadre, që te Gjilani kishte zhvilluar vetëm