Golat nga ndeshja, Kopenhagen – Vardari (VIDEO)

Vardari sonte në Danimarkë pësoi disfatë 4:1 nga skuadra e Kopenhagenit, duke humbur mundësinë për tu kualifikuar në fazën “Play-off” të Ligës së Kampionëve Evropian. Megjithatë skuadra kampione e Maqedonisë edhe përkundër këtij eliminimi, do të luaj në fazën “play-off” të Liga Evropa, ku shpresojmë të luajë edhe Shkëndija, kuptohet,

Kopenhagen – Vardari transmetohet në TV Nova

Ndeshja e kthimit e turit të tretë eliminatorë të Ligës së Kampionëve Evropian midis Kopenhagenit dhe Vardarit do të transmetohet drejtëpërdrejtë në TV Nova. Është ky një lajm i mirë për gjithë sportdashësist në vendin tonë, të cilët do të kenë mundësinë për të ndjekur përmes ekraneve televizive një ndër ndeshjet