Dridhet Reali, largohen tre yje!

Reali i Madridit po mendon përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm, teksa ka edhe prej atyre futbollistëve që po mendojnë largimin nga “Santiago Bernabeu”. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Isko, Garet Bejll dhe Mateo Kovaçiç janë të vendosur të braktisin Realin e Madridit. Treshja në fjalë dëshirojnë të nisin