Gazetari i njohur italian plas “bombën”: Lionel Mesi do të transferohet te Milani!

Një deklaratë bombastike e komentatorit të njohur dhe tifozit të çmendur të Milanit, Tiziano Krudeli, ka “turbulluar” ndjeshëm të ardhmen e yllit argjentinas Lionel Mesi, i cili duket shumë pranë largimit nga Barcelona. Kohët e fundit në media kanë qarkulluar emrat e Interit dhe Mançester Sitit si destinacione të mundshme, ndërkohë