Ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës sjellin një dy luftim mes dy ish-ave të FC Shkupit

Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovësu hodh shorti për ndeshjet çerekfinale të ‘Digitalb’ Kupës së Kosovës. Goglat vendosën që në këtë fazë të takohen Ferizaji dhe Ferronikeli. Rikujtojmë pjesë e Ferizajit është ish futbollisti i FC Shkupit, Bunjamin Asani, teksa pjesë e skuadrës së Ferronikelit është ish