Përballje shumë intresante në 1/8 e finales së LK

Në Nion të Zvicrës sot u hodh shorti për nddshjet e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Më poshtë mund të shihni të gjitha përballjet e fazën 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve: Borussia Monchengladbach – Manchester City Lazio - Bayern Munich Atletico Madrid – Chelsea Sevilla – Borussia Dortmund Atalanta – Real Madrid Leipzig

Sot hidhet shorti i Ligës së Kampionëve dhe Liga Europa

Në Nion të Zvicrës sot do të bëhet tërheqja e shortit për ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Europian. Gara elitare evropiane tashmë ka hyrë në fazën më të “nxehtë”, ku 4 skuadrat gjysmëfinaliste sot në mesdite do të mësojnë edhe kundërshtarët e radhës. Bajern Munih, Real Madrid, Liverpull dhe Roma, janë