Shkëndijës nuk i ndihmoi as rikthimi në Tetovë! Vetëm barazim ndaj Makedonija GJ.P (VIDEO)

Shkëndija më në fund u rikthye të luaj në shtëpinë e saj, para “Ballistëve”, para publikut tetovar, megjithatë ata nuk arritën të ju rikthejnë edhe buzëqeshjen tifozëve “kuqezi”, të cilët në fund dolën të zhgënjyer pas barazimit 1:1 ndaj Makedonija GJ.P, shkruan “infOSport.mk”. Shkëndija edhe pse kishte më shumë nga loja

Ish trajneri i FC Shkupit, Bajrami pjesë e stafit teknik te Makedonija GJ.P

Skuadra e Makedonija GJ.P të shtunën nisi përgatitjet për sezonin e ri, njofton “infOSport.mk”. Trajneri Aleksandar Tanevski para futbollistëve shpalosi planin e përgatitjeve, ndërsa gjithashtu prezantoi edhe anëtarët e rinj në stafin e tij. Bashkëpunëtorë të rinj të Tanevskit, janë Mane Manev dhe ish trajneri i FC Shkupit, Muharem Bajrami. Ky