Goli për histori i Mukoko nuk i mjaftoi Dortmundit kundër Union Berlin (VIDEO)

Union Berlin mundi Borusinë e Dortmundit me rezultatin 2:1 në ndeshjen e parë të javës së 13-të në Bundesligë, njofton “infOSport.mk”. Berlinasit ndëshkuan kundërshtarin e tyre me dy gola nga rivëniet nga këndi, që ishin pjesë e Taivo Ajuonij (57’) dhe Manuel Fridrih (78’). Goln e vetëm për mysafirët nga Dortmundi e