Vardari mbetet edhe pa drejtues!

Nuk kanë fund problemet për Vardarin. Pas largimit të trajnerit Aleksandar Vasoski, si dhe disa prej futbollistëve, nga skuadra shkupjane janë larguar edhe drejtuesit e saj, të cilët kanë dhënë dorëheqje, përcjellë “infOSport.mk”. Fjala është për drejtorin e përgjithshëm, Samoil Simev si dhe për presidentin e klubit, Mirko Spaseski, të cilët