Izair Emini, një kampion i lindur për trofe

Izair Emini, një futbollist ky i lindur kampion. Pas 3 titujve rradhazi kampion, një me Kukësin në Superligën e Shqipërisë dhe dy rradhazi me Shkëndijën e Tetovës, Emini, sot ka bashkëngjitur edhe titullin e katërt rradhazi, këtë herë me Dritën e Gjilanit në Superligën e Kosovës, njofton “infOSport.mk”. Vërtetë një sukses