Abrashi tallet “keq” me shokët e tij Kukelin dhe Veselin (FOTO)

Tre futbollistët e Kombëtares shqiptare, Amir Abrashi, Frederik Veseli dhe Burim Kukeli mëngjesin e sotëm nga aeroporti i Shkupit janë nisur drejt Zvicrës dhe Gjermanisë, për  t’iu bashkuar skuadrave të tyre respektive. Që të tre udhëtuan me të njëjtin avion, teksa të lodhur nga dy ndeshjet që kishin kundër Lihtenshtejnit dhe