Visar Bexheti: Nuk do të ketë largime, pretendojmë emra të rinj

Presidenti i Shkëndijës, Visar Bexheti në një prononcim për “Supersport” ka qetësuar tifozët “kuqezi” duke pohuar se ata do të bëjnë çmos për të mbajtur këta futbollistë në rradhët e veta, dhe duke përforcuar skuadrën me ndonjë emër të fuqishëm, njofton “infOSport.mk”. “Ne do të insistojmë që gjithë këta futbollistë të