Skënderbeu vetëm barazim ndaj Vitorul të George Haxhi

Skuadra kryesuese në Superligën shqiptare, Skënderbeu sot ka Zhvilluar edhe ndeshjen e tretë kontrolluese në kuadër të fazës përgatitore që kjo skuadër po e zhvillon në Antalia të Turqisë, njofton “infOSport.mk”. Pas disfatave nga Bursaspor (3:0) dhe Beshiktash (3:2), sot të përzgjedhurit e trajnerit Ilir Daja barazuan 1:1 ndaj skuadrës rumune