Njihuni me futbollistin që ka zhvilluar plotë 150 ndeshje dhe asnjëherë nuk është ndëshkuar me kartonë

Zheremi Boga është një futbollistë nga i cili të tjerët duhet ta marrin shembull, për sa i përket disiplinës. 23-vjeçari nga Bregu i Fildishtë, i cili aktualisht aktivizohet te skuadra e Sasuolos në Serie A, ka luajtur më shumë se 150 ndeshje si profesionist, me skuadra si Çelzi, Granada, Ren,