Çmenduria e rradhës në Brazil, futbollisti përgjaku djaloshin që priste topa (VIDEO)

Një episod shumë i shëmtuar ka ndodhur në  ndeshjen e “Serie C” të futbollit brazilian midis ekipeve të FC Comercial dhe FC Operaio.  Teksa vendasit shënuan gol, njëri prej atyre djelmoshave që pritnin topat iu gëzua golit, mirëpo si duket një gjë e tillë nuk i pëlqeu futbollistit mysafir, Xheferson Reis, i cili rrahu brutalisht atë.


BRAZIL, NDESHJA E FUTBOLLIT QË U RIKTHYE NË RING BOKSI (VIDEO)


Djaloshi u përgjak nga ana e Reis, episod ky që u pasua me një sherr masiv mes futbollistëve të dyja skuadrave, aq sa u desh dhe ndërhyrja e forcave të policisë.

Leave a Reply