Ish-kampioni i botës në boks vritet me tre plumba nga disa plaçkitës

Robert EasterJR, ish-kampion bote në IBF ‘Lightweight’, është qëlluar për vdekje nga një grup prej tre hajdutësh.

Tre persona kishin tentuar një plaçkitje gjatë së dielës së kaluar, dhe ata kanë qëlluar për vdekje ish-kampionin e botës në boks, Eeaster JR.

Hajdutët kanë marrë tri unaza diamanti nga boksieri, një celular dhe dy zinxhirë ari.

Ish-kampioni nuk është parë në ring që nga shkurti i vitit të kaluar, kur merrte fitoren e 23-të profesionale, në duelin kundër Ryan Martin.

Gjithsej të etiketuara

Leave a Reply