E goditi me gjithë fuqinë që kishte duke i shkaktuar 24 qepje në fytyrë! (VIDEO)

Një futbollist tajlandez është përjashtuar nga klubi i tij në Bangkok pasi gatë një ndeshje futbollistike goditi një kundërshtar me bërryl. Aitsaret Noichaiboon u kap në kamera duke sulmuar Supasan Ruangsuphanimit të Universitetit të Bangkokut të Veriut në minutën e pestë të pushimit në një ndeshje të kategorisë së tretë, njofton

Super Haxhi Krasniqi nokauton gjermanin Boesel dhe i’a rrëmben titujt kampion Bote në IBO dhe WBA

Robin Haxhi Krasniqi ka mundur me nokaut gjermanin Dominic Boesel, duke i rrëmbyer këtij të fundit dy titujt e rëndësishëm në peshën gjysmë të rëndë, atë të kampionit në IBO dhe WBA. 33 vjeçari Krasniqi dominoi meçin që nga fillimi, ndërsa goditjet e njëpasnjëshme dhanë rezultatin e duhur në raundin e