Raiola te Milani sjellë pasuesin e Ibrahimoviç! Vjen nga Ajaksi…

Mino Raiola dhe Milani kanë gati bashkëpunimin e rradhës. Një ndër menaxherët më të suksesshëm të futbollit thuhet të ju ketë gjetur “Rossonerëve” sulmuesin e së ardhmes. Bëhet fjalë për Brajan Brobej, i cili aktualisht është pjesë e skuadrës së njohur holandeze të Ajaksit. Brobej konsiderohet si sulmues i së ardhmes te

Barcelona gati edhe një top transferim deri në mbyllje të merkatos

Skuadra kampione e Spanjës, Barcelona do të bëjë edhe një goditje tjetër deri në fund të afatit kalimtar të verës. Sipas “Sport.es”, skuadra “katalunase” dëshiron që në “Kamp Nou” të sjellë mesfushorin e Ajaksit, Frenkie De Jong. 21-vjeçari kërkohet medoemos nga trajneri Ernesto Valverde, për të përforcuar mesfushën. Drejtuesit e Ajaksit ju