Pas Tiranës, tashmë edhe Partizani kërkon të transferojë futbollistë nga Vardari

Pas Tiranës, skuadër kjo që transferoi dyshen e Vardarit, Kristijan Toshevski dhe Filip Najdovski, tashmë edhe skuadra tjetër nga kryeqendra shqiptare, Partizani, dëshiron të transferojë futbollistë nga skuadra kampione e vendit, njofton “infOSport.mk”. “Demat e Kuq” nga Tirana i kanë vënë syrin mbrojtësit të krahut të djathtë, Vladica Brdarovski, një futbollistë