Ish trajneri i Renovës kritikon Kosovën për ndeshjen me Maqedoninë e Veriut

Bylbyl Sokoli mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin “Dueli Sportiv” në RTV Dukagjini, ku ka folur për ndeshjen historike ndaj Maqedonisë së Veriut. Trajneri i njohur kosovar, i cili në të kaluarën kishe udhëhequr edhe skuadrat nga vendi ynë, si Milano dhe Renova kritikoi përgatitjet e “Dardanëve” duke theksuar se