Ceremonia e Lorik Canës, Nejmar harrohet në dhomat e xhveshjes (VIDEO)

Ish kapiteni legjendarë i  Kombëtares shqiptare, Lorik Cana sonte para ndeshjes derbi të javës së 10-të në elitën e futbollit francez midis Olimpikut të Marsejës dhe Paris Sen Zhermenit ka pasur një mbrëmje speciale. Drejtuesit e skuadrës së Marsejës për nder të futbollistit shqiptarë dhe francezit Xhibril Sise, që të dy