Korabi i Mensur Nexhipit bënë dy goditje brenda ditës

Korabi që udhëhiqet nga strategu shkupjan, Mensur Nexhipi ka bërë edhe dy përforcimet e fundit gjatë merkatos së janarit, duke sjellë në Dibër portierin Filip Lazarevski dhe mesfushorin Donart  Bajrami, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra dibrane stinorin vjeshtorë në Ligën e Dytë – Perëndim e mbylli në pozitën e 6-të me 18 pikë,