Në atmosferë pozitive “kuqezinjtë” e Shkëndijës presin përballjen e sotme

Futbollistët e Shkëndijës mbrëmë kanë zhvilluar seancën stërvitore në “Stade Josy Barthel”, aty ku sot me fillim në ora 17:55 do të zhvillojnë takimin e kthimit të raundit të dytë eliminatorë kundër skuadrës kampione të Luksemburgut, Dudelanzh, njofton “infOSport.mk”. Në formacion të plotë dhe me atmosferë pozitive kuqezinjtë besojnë të përmbysin

Shkëndija njeh arbitrat ndaj Dudelanzh, i gjykon një norvegjez që kishte arbitruar edhe Arsenalin

Shkëndija e Tetovës gjatë ditës së sotme ka njohur edhe arbitrat që do ti gjykojnë në ndeshjen e raundit të dytë eliminatorë të Liga Europa përballë skuadrës kampione të Luksemburgut, Dudelanzh. “Kuqezinjtë” dështuan në raundin e parë të Ligës së Kampionëve, duke u eliminuar në shtëpi nga Nome Kalju, me

Edhe zyrtarisht mësohet kundërshtari i Shkëndijës në Liga Europa

Shkëndija pas eliminimit të befasishëm nga garat e Ligës së Kampionëve, tashmë do të vazhdojë të prezantojë Maqedoninë e Veriut në kompeticionin e dytë më të rëndësishëm europian, Liga Europa, ku edhe ka mësuar emrin e kundërshtarit për në raundin e dytë eliminatorë, njofton “infOSport.mk”. Kundërshtarë i “kuqezinjëve” në këtë fazë