Ndeshja Achnas-Doxa kaloi në regji të treshes së lojtarëve shkupjan, Sadik kishte fjalën kryesore (VIDEO)

Ndeshja e javës së 15-të në elitën e futbollit qipriot midis Achnas dhe Doxa kaloi në regji të lojtarëve shkupjan, Damjan Shishkovski, Dule Trajçevski dhe Berat Sadik, njofton “infOSport.mk”. I pari, Shishkovski në minutën e 10-të ndali penaltinë e çekut Zdenek Folprecht, i dyti, Trajçevski në të 35-tën u ndëshkua me