Napoli demolon Xhenoan e Pandev, Elif Elmas protagonistë me gol (VIDEO)

Napoli i Elseid Hysajt dhe Elif Elmas kanë demoluar Xhenoan e Goran Pandev dhe Valon Behramit në ndeshjen e vlefshme të javës së dytë në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Napoli shënoi fitore 6:0, ndërsa pikërisht dyshja Hysaj – Elmas dolën të jenë protagonistë në shënimin e golit të 5-të. Hysaj nga