Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Enur Totre sërish veshë fanellën e Shkëndijës!

Shkëndija ka gëzuar tej mase tifozët e saj, teksa sot ka prezantuar mesfushorin me ADN kuqezi, Enur Totre. Lajmin për rikthimin e bujshëm të Totres te Shkëndija, “infOSport.mk” e kishte paralajmëruar saktësisht dy javë më parë, ndërsa sot i njëjti bëhet realitet. Totre te Shkëndija do të luaj në formë huazimi

Enur Totre i jep lamtumirën Tiranës! Skuadra më e madhe në Shqipëri, jeni krenaria e qytetit

Mesfushori tetovar Ennur Totre përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar largimin nga rradhët e Tiranës, me të cilën skuadër që në sezonin debutues në elitën e futbollit shqiptarë, arriti që të shpallet kampion. Totre, falë talentit por edhe performancës që tregoi me fanellën “bardheblu”, shumë shpejtë u shndërrua në një lider te

A do të rikthehet te Shkëndija? Ja çfarë thotë Ennur Totre!

Ennur Totre pa dyshim se ishte një ndër futbollistët më të mirë të Shkëndijës, mirëpo pas disa problemeve që pati me drejtuesit e klubit, i njëjti vendosi që të braktis skuadrën “kuqezi” në fillim të këtij sezoni, duke provuar veten në kampionatin shqiptarë me skuadrën e Tiranës. Dhe si duket kjo

Ish futbollisti i Shkëndijës, Totre “njeriu i derbit shqiptar”! E konfirmojnë statistikat

I ardhur vetëm këtë verë te Tirana, Ennur Totre është përshtatur më së miri me kampionatin shqiptar dhe është shndërruar në një pikë mjaft të rëndësishme të formacionit të “bardhebluve” të drejtuar nga Orges Shehi. Këtë e konfirmon më së miri edhe performanca e mesfushorit nga Tetova në derbin e kryeqytetit

ZYRTARE, Enur Totre futbollisti i rradhës nga vendi që do luaj në Superligën shqiptare

Enur Totre edhe zyrtarishtë karrierën e tij ka vendosur ta vazhdojë në Superligën shqiptare, duke nënshkruar me një ndër skuadrat më të trofeshme, KF Tiranën, njofton “infOSport.mk”. Totre për plotë 7 vite luante me ekipin e Shkëndijës, skuadër kjo që vitin 2021 nuk llogariste fare në shërbimet e tij, kjo si

Përveç Bejtullait dhe Totres, edhe dy futbollistë tjerë nga Shkëndija ftohen te përfaqësueset e Maqedonisë

Përveç Egzon Bejtullait dhe Ennur Totres, në adresë të Shkëndijës kanë ardhur edhe dy ftesa për futbollistët e kësaj skuadre për të qenë pjesë e ekipeve kombëtare në prag të ndeshjeve të nëntorit, njofton “infOSport.mk”. Ftesë sërish për Lupçe Doriev, i cili nga ana e Angellovskit ishte ftuar edhe në ndeshjet