As te Shkupi, as te Shkëndija, Xhejms përfundon te Gabala!

Sulmuesi nigerian, Xhejms Adeni, emri i të cilit lidhej ngushtë me një transferim të mundshëm te skuadrat shqiptare nga Maqedonia, Shkëndija dhe Shkupi, karrierën e tij do ta vazhdojë në Azerbajxhan, te skuadra e Gabalas, njofton “infOSport.mk”. Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga klubi azer përmes faqes së tyre zyrtare, ku