Struga Trim Lum dhe Ibraimi nuk ndalen, fitore 3:1 ndaj Hesperange

Struga Trim Lum regjistroi edhe një fitore tjetër në garat europiane, këtë herë në kuadër të turit të tretë eliminatorë të Ligës së Konferencës, kundër kampionëve të Luksemburgut, Sëift Hesperange. 3:1 doli të jetë rezultati përfundimtarë i këtij takimi, në të cilën fjalën kryesore e pati sulmuesi ynë kryesor, Besart Ibraimi,