Paga marramendëse e Berishës në Japoni!

Berisha ka arritur të nënshkruajë kontratë për një vit e gjysmë me skuadrën e famshme japoneze Shanfrencce Hiroshima. Besart Berisha duke iu gëzuar një golit të shënuar me fanellën e Melbourne Victory Burime të “Telegrafit” të afërta me sulmuesin kanë zbuluar edhe detajet e kontratës së Berishës në Japoni. Nga transferimi i Berishës

Formacionet zyrtare, Japoni-Senegal

Pas pak në Jekaterinburg do të zhvillohet derbi ndeshja e grupit “H”, ku mejdanin do të ndajnë dy skuadrat kryesuese, Japonia dhe Senegali, njofton “infOSport.mk”. Që të dyja kombëtaret realizuan fitore në ndeshjet e para, dhe dëshirojnë të vazhdojnë me efektin e qindtpërqindtë. Atmosfera është mjaft pozitive te të dyja taboret, një