Shkëndija dhe Shkupi sipas planit, Renova me një lojtar më pak kthehet me barazim nga transferta në Kratovë

Shkëndija dhe FC Shkupi kanë shënuar fitore në ndeshjet e javës së 21-të në elitën e futbollit vendor, ndërkohë  vetëm barazim pa gola për Renovën në transfertën ndaj Sileksit në Kratovë, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Xhepçishti që nga minuta e 39-të luajti me një futbollistë më pak në fushë, pas