Skënderbeu mbetet pa trajner!

Skënderbeu edhe zyrtarisht ka mbyllur aventurën e tij me Skënderbeun. Lajmin e kanë konfirmuar edhe vetë drejtuesit e skuadrës korçare, përmes një njoftimi në faqen zyrtare në “facebook”. Deklarata për mediat “KF Skënderbeu dhe Ahamtaj mbyllin me mirëkuptim bashkëpunimin. Ju njoftojmë se pas një bisede mes palëve , Klubi i Futbollit “Skënderbeu”