Kadetët dhe Juniorët e FC Shkupit mundën serbet e FK Poshtar 1930

Sot në stadiumin e Çairit kadetët dhe juniorët e FC Shkupit ishin nikoqir të skuadrës serbe të FK Poshtar 1930 nga Beogradi, skuadër kjo që udhëhiqet nga ish futbollisti i Slloga Jugomagnatit, Alen Tupajiç, njofton “infOSport.mk”. “Bardhekaltërit” nuk ishin edhe aq “nikoqir të mirë”, pasi mysafirëve nuk ju dhanë mundësinë të