Voska Sport ndeshjet miqësore i nis me stil, 5:0 mundin Karaormanin

Voska Sport ka regjistruar fitore të thellë 5:0 përballë Karaormanit fiqnj, në ndeshjen e parë të vitit 2024, njofton "infOSport.mk". Nikolla Sharkoski dhe Alen Jasharoski ishin futbollistët që kishin shënuar gjatë pjesës së parë, ndërsa në pjesën e dytë në listën e golashënuesve u regjistruan edhe Valentin Koçoski dhe Abdyhadi Jahja. Ky

Shkëndija mundi 3:0 Karaormanin, a është ky një paralajmërim për FC Shkupin! (VIDEO) 

Shkëndija të mërkurën pa shumë probleme mundi Karaormanin në ndeshjen e raundit të parë të Kupës, duke siguruar një vend për në ndeshjet e 1/8 së finales, shkruan “infOSport.mk”. 3:0 doli të jetë rezultati përfundimtarë i këtij takimi, në të cilin Shkëndija u udhëhoq nga Skender Jonuzi. Ky i fundit me