Çfarë ndodhi me Kosovën! Gazetari dardan zbulon pse Berisha, Zhegrova dhe Zeneli munguan ndaj Greqisë

Disfata nga Maqedonia e Veriut në Shkup, si duket kishte lënë jo pak pasoja te futbollistët e përfaqësueses së Kosovës, të cilët nuk mund të jepnin më të mirën nga vetja në përballjen e rradhës kundër Sllovenisë, që e zhvilluan vetëm 3 ditë më pas. Kosova u mposht edhe nga Sllovenia