Duro: Jam i kënaqur me Muaremin, ai ka cilësi dhe do të na ndihmojë shumë!

Flamurtari humbi nga Skenderbeu me rezultat 1:0, ndërsa në këtë ndeshje debutoi futbollisti shkupjan Muarem Muaremi. Blerja më e bujshme e merkatos së dimrit, u përfshi titullar në këtë sfidë, ndërsa u duk jo në formë e tij më të mirë, por megjithatë Duro e komentoi pas ndeshjes. “Muarem është një

Muarem Muaremi jo te Shkëndija, por te Flamurtari!

Futbollisti shqiptar nga Maqedonia që është pjesë e Aktobes së Kazakistanit, Muarem Muaremi siç duket do të jetë përforcimi më i ri skuadrës së Flamurtarit të Shqipërisë. Muaremi në Shqipëri shihet si punë e kryer, ndërsa pritet që të dielën të zyrtarizohet transferimi i tij te Flamurtari, i cili po