Arben Bajrami bënë ligjin, eliminon një ndër konkurrentët nga garat e Kupës

Futsal Club Arben Bajrami ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë, teksa mbrëmë në palestrën “Enver Idrizi” në Çair mundi një ndër konkurrentët e kësaj gare, KMF Proekt Ciko, njofton “infOSport.mk”. FC Arben Bajrami ishte dukshëm kundërshtarë më i mirë, ndërsa këtë e dëshmuan edhe në parket, duke triumfuar me

Futsal Shkupi superior në derbi, fiton edhe Futsal Karadaku, dështon Juventus Serava

Të shtunën në palestrën “Enver Idrizi” në Shkup u zhvillua derbi ndeshja e javës së 14-të në elitën e futsalit vendor midis kampionëve në fuqi të Futsal Shkupit dhe KMF Proekt Ciko, njofton “infOSport.mk”. Futsal Shkupi në fund arsyetoi epitetin e skuadrës kampione, duke shënuar në fund fitore 4:1, pavarësisht se