Rrahja mes tifozëve të Partizanit, më rëndë e pësuan një tifoz maqedonas dhe dy kroat (VIDEO)

Tifozët e arrestuar mbrëmë gjatë derbi ndeshjes midis Partizanit dhe Crvena Zvezdës në stadiumin “Humsk” në Beograd nuk janë vetëm serb, njoftojnë mediat e këtij vendi, përcjellë “infOSport.mk”. Sipas “kurir.rs” në mesin e të arrestuarve figurojnë qytetarë nga shtetet për rreth, në mesin e të cilëve edhe një maqedonas. Serbet shkruajnë se