Igli Tare dhe Lotito vazhdojnë bashkëpunimin

Igli Tare dhe Klaudio Lotito do të vazhdojnë bashkëpunimin. Drejtori sportiv i “bardhekaltërve” nga kryeqendra italiane ka vendosur të rinovojë kontratën me Lacion dhe një gjë të tillë pritet të bëjë gjatë javëve në vazhdim. Gjasat janë që rinovimi të jetë deri në vitin 2020. Gjithçka duket një formalitet në këtë