E bujshme, ish “juventini”, Juliano trajner i ri i Partizanit të Tiranës

Ish futbollisti i Juventusit, Marko Juliano edhe zyrtarisht është emëruar trajner i ri i skuadrës shqiptare të Partizanit. Lajmin e kanë konfirmuar nga ky klub përmes faqes zyrtare në “facebook”, duke njoftuar se prezantimi i tij dhe ndihmësit të tij, Mark Juliano është zyrtarisht trajneri i Partizanit dhe tashmë vetë klubi