Tronditëse, Mihael Ballak diagnostifikohet me kancer

Një lajm tronditës është raportuar nga mediat gjermane. Bëhet fjalë për futbollistin legjendar, Mihael Ballak i cili mësohet se është diagnostikuar me kancer. Ka qenë e përditshmja gjermane “Bild” e cila ka bërë publike këtë fakt me të vërtet tronditës. Ish-mesfushori i Bajer Leverkusenit, Bajern Munihut dhe Çelzit, një nga lojtarët më