Partizani i Tiranës cakton miqësore me Pelisterin në Ohër

Partizani i Tiranës tashmë disa ditë po vijon stërvitjet në Ohër, aty ku të mërkurën (2 shtator) do të zhvillojë miqësore kundër skuadrës së Pelisterit, njofton “infOSport.mk”.  Skuadra nga kryeqendra shqiptare ende nuk ka kapur ritmin e ndeshjeve, kjo pasi ka filluar me përgatitje shumë më vonë se Pelisteri, skuadër

FC Shkupi udhëtoi drejt Ohrit

Skuadra e FC Shkupit gjatë ditës së sotme ka udhëtuar drejt qytetit të Ohrit, aty ku do të zhvillojë fazën kryesore të përgatitjeve verore. Ekspedita e përbërë nga 22 futbollistë dhe stafit teknik, në Ohër do të qëndrojë deri me 1 gusht, ndërsa gjatë kësaj faze përveç përgatitjeve bazike, do të

Renova prej sot transferohet në Ohër

Skuadra e Renovës që në sezonin e ri do të udhëhiqet nga strategu tetovar, Jeton Beqiri, prej sot do të qëndrojë në Ohër, aty ku për 12 ditë rradhazi do të zhvillojnë fazën kryesore të përgatitjeve në prag të sezonit të ri futbollistik, njofton “infOSport.mk”. Ekspedita “bardhekaltër” drejt Ohrit do të

Renova cakton miqësoret e para në Ohër

Skuadra e Renovës prej sot është zhvendosur në Ohër, ku në 10 ditët në vazhdim do të zhvillojë fazën kryesore të përgatitjeve para startit të sezonit të ri, që është paralajmëruar të startojë me 13 gusht, njofton “infOSport.mk”. Në formacion të plotë trajnerit Kostov në stadiumin “Atina Bojaxhi” në qytetin e